Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

Každý prodávající řeší tyto 3 otázky

sedlak_jan_2 Ing. Jan Sedlák 26. 9. 2023

Často po nás majitel chce, abychom přišli na první schůzku již se zájemcem, ale je to podobné, jako přijít na první rande i s tchýní. Bude to nejspíš trochu trapné a nemusí se to úplně podařit.

603f85294fe148450262782

1. Nechci realitku. Zvládnu si to prodat sám?

Ano, jistě je v Česku spousta lidí, kteří si prodej nemovitosti zvládli vyřešit sami. Dnešní online doba tomu vyloženě vybízí. Sedím doma na homeofficu a nafotit svůj domov zvládnu přece během minuty. Nahrát fotky na internet a přidat k tomu krátké povídání zvládne dnes skoro každý. Zbývá si tedy položit otázku Bolka Polívky z filmu Pelíšky: "A bude to stačit, myslíš?" 

Naše zkušenosti říkají, že ne.

Kolikrát za život řešíte prodej nemovitosti? Jednou? Dvakrát? Přitom se velmi často jedná o majetek v řádu milionů korun a o střechu nad hlavou. Za posledních 10 let se realitní trh dynamicky vyvíjel a my jsme byli u toho. Našim klientům jsme pomohli prodat již více než 3.600 nemovitostí. Pokud chcete dosáhnout maximální tržní ceny, tak už nestačí nahrát jen fotky, ale je to vždy práce celého týmu. Máme vlastního profi fotografa, vybavení pro homestaging do každé nemovitosti, daňové i hypoteční specialisty.

"Chcete-li získat partnera, který má obrovské zkušenosti s prodejem realit, jsme tu pro vás. A ještě k tomu jsme všichni velcí sympaťáci a optimisté."