Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

Naše reference Jsme klientsky nejlépe
hodnocená realitní kancelář

Přidat hodnocení

dsc02059_1920px_1

prodej

S paní Pospíchalovou jsme byli velice spokojeni. Při zprostředkování koupi domečku se nám snažila ve všem vyjít vstříc a byla velmi profesionální. Vždy si na nás našla čas. Bylo nám potěšením s ní spolupracovat.

Tomáš Sehnal

pospichalova_aneta_1 Aneta Pospíchalová Realitní specialista

1

prodej

Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní Ing. Dálii Josefové za velmi vstřícný a profesionální přístup při prodeji našeho domu i při koupi nového bytu. Je velmi ochotná a příjemná , se vším pomůže a poradí. Doporučila bych ji všem.

Mgr. Brigita Turčíková

josefova_dalia_1 Ing. Dália Josefová Realitní specialista

8

prodej

Děkuji RK OKNO nemovitostí a konkrétně paní Elišce Jílkové, za rychlé, bezproblémové jednání při koupi garáže. Vše proběhlo v klidu, dokumenty byly v pořádku, takže všichni jsme byli spokojeni.

Dagmar Janská

jilkova_eliska_1 Eliška Jílková Realitní specialista

navrh-bez-nazvu-203_1

pronájem

Komunikácia a prístup p. Smutnej bol super. Rýchle dohodnutie prehliadky, na ktorej som sa dozvedel všetky detaily. Presne tak ako to má byť. Môžem doporučiť.

Emil Letavaj

Zuzana Smutná Realitní specialista

dsc01117_1920px

prodej

Pro prodej bytu jsme si vybrali RK OKNO NEMOVITOSTI.Již při první schůzce nám bylo srozumitelné a dopodrobna vše paní Alánovou vysvětleno. Podávala nám pravidelně informace o kupcích. I když není zrovna to správné období pro prodej nemovitosti, podařilo se do půl roku. Tímto ještě jednou děkujeme a příště oslovíme zas jen Vás a vaši RK. Doporučujeme!

Stanislava Konečná

alanova_gabriela Gabriela Alánová Realitní specialista

030

prodej

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Janě Gelové, která mě provázela nákupem nové nemovitosti, ale i nakonec prodejem mé nemovitosti. Paní makléřka Jana Gelová byla vždy perfektně připravena a vždy jsem se na ni mohla spolehnout. Pro mě to byla velká zkušenost a nakonec i procházka růžovým sadem v tomto realitním světe. Velké díky!!!

Marcela Šejnohová

gelova_jana Jana Gelová Realitní specialista

dsc02059_1920px_1

prodej

S makleřkou Anetou Pospíchalovou jsem byla naprosto spokojená ve všech směrech s prodejem nemovitosti. Vše vyridila, zařídila, skvělá komunikace. Takže mohu jen a jen doporučit.

Miroslava Kuchařová

pospichalova_aneta_1 Aneta Pospíchalová Realitní specialista

dsc09718_1920px

prodej

Paní makléřka Eliška Jílková je velmi ochotná, má příjemné vystupování, lidský přístup. Pravidelná komunikace, dodrźela vždy vše, na čem jsme se domluvili. Maximální spokojenost.

Marián Tinka

jilkova_eliska_1 Eliška Jílková Realitní specialista

dsc09219_1920px

prodej

Koupi bytu jsem řešil s paní Ošlejškovou. Oceňuji příjemné a vstřícné jednání. Celý kupní proces, byl dobře zorganizován a naplánován. Cítil jsem, že je vše pod kontrolou, a tak jak má být, aby vše bezpečně proběhlo do úspěšného konce. Děkuji

Ing. Pavel Vojtěchovský

oslejskova_sona_1 Ing. Soňa Ošlejšková Realitní specialista

50

prodej

Realitní kancelář Okno nemovitostí a makléřku paní Janu Gelovou jsem si vybral podle referencí, a byl jsem mile překvapen, dokonce bych řekl, že reference nevystihují úplně vše. Paní Gelová při prodeji bytu a garáže byla vždy na telefonu nebo emailu, absolutně se vším poradila a věděla si rady, veškeré kroky a postupy při prodeji se mnou včas zkonzultovala a byla vždy nápomocna udělat i něco navíc. V průběhu cca roku jsem měl pocit, že jednám skoro s rodinným příslušníkem, který má zájem dobře poradit a pomoct. Díky přístupu paní Gelové proběhl prodej naprosto perfektně, rychle a profesionálně, profesionální přístup oceňuji nejen z její strany a ale i návazných služeb společnosti Okno nemovitostí. Služeb paní Jany Gelové určitě ještě využiji a ostatním doporučuji.

PharmDr. Karel Horák

gelova_jana Jana Gelová Realitní specialista

dsc09534_1920px

prodej

Děkuji paní Soně Ošlejškové za profesionální přístup. Vyřešila každý problém, vždy usměvavá, precizní, rychlá. Dokonalá komunikace a informovanost.

Martina Ludvíčková

oslejskova_sona_1 Ing. Soňa Ošlejšková Realitní specialista