Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

% Zlevněno

Prodej pozemku

Říčany

4 590 000 Kč Provize nezahrnuta v ceně

Kontaktovat

Zasíťovaný pozemek k výstavbě v Říčanech

Jestli hledáte pozemek k výstavbě rodinného domu, chcete být stále v perfektní dostupnosti do města Brna, ale přitom si užívat krásu a tradice našeho venkova, tak dejte pozor.

V Říčanech u Brna jsme pro Vás připravili na prodej zasíťovaný pozemek v klidné ulici Za Horou. Parcela má celkovou výměru cca 718 m2 a je situována pouze kousek od centra obce, ale přitom v klidné ulici se starší zástavbou rodinných domů. Dům navíc bude na této straně ulice poslední, dále je již plocha, která k výstavbě neslouží.

Pozemek má tvar nepravidelného obdélníků, v uliční části je široký cca 15 m a je tak dobře přístupný přímo z obecní komunikace. Směrem do zahrady se pak pozemek mírně zužuje. Uspořádáním je naprosto ideální pro rodinné bydlení, kdy dům bude přirozeně oddělovat zadní část zahrady a poskytne tak opravdové ničím nerušené soukromí.

Abyste věděli, jak a co na pozemku umístit, tak Vám představujeme i studii domu, kterou si současní vlastníci nechali zpracovat. Nechte se tedy inspirovat a dotvořte sny o svém bydlení do Vašeho ideálu.

Na pozemku je již připojená elektřina, obecní vodovod i splašková kanalizace. Místo je to úžasné, těším se na Váš zájem!

Původní cena: 4.990.000 Kč
Aktuální cena: 4.590.000 Kč

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky:
11211
Lokalita:
Říčany
Stav:
sleva
Okres:
Brno - venkov
Typ nemovitosti:
pozemek
Celková plocha:
718 m2
Provize:
Nezahrnuta v ceně
Cena:
4 590 000 Kč

Spočítejte si, kolik za svou nemovitost zaplatíte

Zjistěte pomocí naší kalkulačky výši měsíční splátky.

let

%

Měsíční splátka 19 690 Kč

Nezávazně poptat

Máte zájem o prohlídku?

Vyplňte náš formulář a my se vám ozveme.

* Povinný údaj

Těší nás, že jste s námi spokojeni

Naše služby jsou skvěle hodnoceny na všech platformách.