Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

Rodinný dům se zahradou

V obci Svinošice nedaleko Brna nabízíme rohový rodinný dům. Nachází se v klidné části obce na pozemku o zastavěné ploše cca 250 m2. Jedná se o přízemní nemovitost s obytnou částí, zastřešeným dvorem, klasickou sedlovou střechou s prostornou půdou.

Dům je velmi prostorný, ve svém původním stavu, což dodává nemovitosti venkovský a autentický nádech. Kromě hlavní budovy zahrnuje také velkou kůlnu, vedlejší prostory a garáž s přístupem z obecní cesty. Centrální vytápění domu je zajištěno pomocí tuhých paliv, voda je získávána ze studny a odpadní vody jsou napojeny na obecní kanalizaci.

K nemovitosti lze dokoupit oplocenou zahradu o výměře cca 365 m2, která se nachází cca 100 m od domu.

Tato lokalita nabízí klidný život v blízkosti přírody, s dobrou dostupností do Brna pro pracovní nebo zábavní účely. Může být ideální pro ty, kteří hledají autentický venkovský dům nebo chtějí změnit záměr domu a seberealizovat se s možností vlastních úprav nebo realizace nové stavby.

Celkově se jedná o zajímavou příležitost pro ty, kteří touží po klidném bydlení a zároveň chtějí zůstat v blízkosti města. Tento rodinný dům nabízí potenciál stát se domovem s vlastním osobitým charakterem.

Touto nemovitostí Vás provede realitní specialistka Jana Vaňurová.

Původní cena 3.900.000 Kč

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky:
12100
Lokalita:
Svinošice
Stav:
zrušeno
Okres:
Blansko
Typ nemovitosti:
rodinný dům
Celková plocha:
250 m2
Dispozice:
2+1
Provize:
Nezahrnuta v ceně
PENB:
G třída
Cena:
3 700 000 Kč

Máte zájem o prohlídku?

Vyplňte náš formulář a my se vám ozveme.

* Povinný údaj

Těší nás, že jste s námi spokojeni

Naše služby jsou skvěle hodnoceny na všech platformách.