Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

5 490 000 Kč Provize nezahrnuta v ceně

Kontaktovat

Pozemek k výstavbě v Bílovicích nad Svitavou

Představujeme vám nabídku krásného pozemku s vydaným stavebním povolením uprostřed přírody a přitom na dosah do města Brna. Nachází se v rekreační oblasti při ulici Mladova v okrajové části katastrálního území Bílovice nad Svitavou. Celková plocha pozemku má cca 1224 m2, to už je plocha na které lze realizovat svoje sny.

Na pozemek je přivedena elektřina s hodnotou hlavního jističe 3×25A. Dále se zde nachází vrtaná studna s hloubkou 70m s pitnou vodou (zjištěno na základě rozboru vody). Na parcele je schváleno vybudování vlastní ČOV (čistička odpadních vod). Stavbu rekreačního objektu o celkové zastavěné ploše 187 m2 + zpevněné plochy můžete zahájit okamžitě. Koeficient zastavitelnosti je 0.25, teoreticky lze tedy zastavět až 306 m2.

Projekt domu jde případně upravit dle Vašich představ změnou před dokončením. V ceně nabídky je projekt stavby objektu. Na pozemku je již vydáno stavební povolení k realizaci stavby viz vizualizace a půdorys v inzerci. Nemusíte na nic čekat, můžete stavět okamžitě.

Bílovice nad Svitavou nabízejí překrásné přírodní prostředí s velice dobrou občanskou vybaveností (MŠ, ZŠ, obecní úřad, knihovna, lékaři, obchody, restaurace, pekárna, pošta, kostel). Obec obklopují lesy Drahanské vrchoviny a Moravského krasu. Můžete zde najít cyklistické a pěší trasy kolem řeky Svitavy. Další výhodou je výborná dostupnost MHD autobusem i vlakem do Brna.

Využijte tuto neopakovatelnou nabídku a spojte se mnou a já Vám rád sdělím podrobnosti k pozemku a provedu Vás na tomto úžasném místě.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky:
11535
Lokalita:
Bílovice nad Svitavou
Stav:
aktivní
Okres:
Brno - venkov
Typ nemovitosti:
pozemek
Celková plocha:
1 224 m2
Provize:
Nezahrnuta v ceně
Cena:
5 490 000 Kč

Spočítejte si, kolik za svou nemovitost zaplatíte

Zjistěte pomocí naší kalkulačky výši měsíční splátky.

let

%

Měsíční splátka 23 550 Kč

Nezávazně poptat

Máte zájem o prohlídku?

Vyplňte náš formulář a my se vám ozveme.

* Povinný údaj

Těší nás, že jste s námi spokojeni

Naše služby jsou skvěle hodnoceny na všech platformách.