Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

Rezervováno

Prodej rodinného domu 5 a více pokojů

Kotvrdovice (Blansko - 13 km)

4 450 000 Kč Provize nezahrnuta v ceně

Kontaktovat

Dům s krásnou zahradou

Hledáte velký rodinný dům s velkorysou zahradou?

Přesně takový by Vás mohl zaujmout v hezké klidné části obce Kotvrdovice. Dům o velikosti 6+2 je v původním, udržovaném stavu.

Jedná se o nemovitost s technickým zázemím, dílnou, sklady, sklepem, uzavřeným dvorem i zahradním domkem. Má dvě nadzemní podlaží.

V 1.NP se nachází velká bytová jednotka o velikosti 3+1 s koupelnou a WC. V podkroví je vestavěna druhá bytová jednotka 3+1 se sociálním zařízením. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě. Topení je řešeno plynovým kotlem s výměníkem, ale i kotlem na tuhá paliva. Nový kotel, který je připraven k výměně, je součásti prodejní ceny.

Na rozlehlé zahradě stojí zahradní domek a skleník. V zadní části zahrady rostou plodící ovocné stromy. Tento krásný slunný pozemek ocení nadšení zahrádkáři a je vhodný i pro včelaře. Na zahradu je možnost vjezdu z obecní silnice.

Obec Kotvrdovice (Brno 25 km, Blansko 13 km, Vyškov 20 km), jen 2 km vzdálená od střediskové obce Jedovnice, patří k žádaným lokalitám na bydlení. Obec žije kulturním společenským životem, je zde také ZŠ, MŠ, obchod i restaurace.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky:
11681
Lokalita:
Kotvrdovice
Stav:
rezervace
Okres:
Blansko
Typ nemovitosti:
rodinný dům
Celková plocha:
1 123 m2
Dispozice:
5 a více pokojů
Provize:
Nezahrnuta v ceně
PENB:
G třída
Cena:
4 450 000 Kč

Máte zájem o prohlídku?

Vyplňte náš formulář a my se vám ozveme.

* Povinný údaj

Těší nás, že jste s námi spokojeni

Naše služby jsou skvěle hodnoceny na všech platformách.