Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

Rezervováno

Prodej rodinného domu 3+1

Pačlavice (Kroměříž - 23 km)

1 990 000 Kč Provize v ceně

Kontaktovat

Samostatně stojící rodinný dům

Uvažujete o novém místě k bydlení nebo rekreaci v blízkosti Vyškova, pouhých 16 km od tohoto krásného města? Máme pro Vás skvělou nabídku – malebný dvoupodlažní dům v obci Lhota-Pačlavice.

Tento pohodlný domek s dvorkem, zahrádkou a hospodářskými stavbami může být přesně tím, co hledáte. Jedná se o částečně podsklepený dům se třemi pokoji a prostornou půdou, který disponuje elektřinou, kanalizací a obecním vodovodem. Pro Vaše pohodlí je zde plynový kotel, a kromě toho kamna na tuhá paliva. Koupelna je sice menší, ale plně funkční, WC je samostatné.

Tato nemovitost, původně sloužící majitelům k rekreaci, je připravená k okamžitému nastěhování. Je cihlová, suchá a ideální pro celoroční užívání. Dispoziční uspořádání je 2+1 a 1+1. Samostatně odděleno. Lze propojit a mít tak 4+1. Záleží jen na Vás.

Obec Lhota u Pačlavic je malá vesnička obklopená lesy a nabízí výborný přístup k oblíbeným cyklistickým a turistickým trasám. Nechte se okouzlit tímto úžasným místem. Ráda poskytnu bližší informace a domem Vás provedu. Kontaktujte mě pro sjednání prohlídky, Gábina.

Původní cena 2.250.000 Kč
Nová cena 1.990.000 Kč

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky:
12003
Lokalita:
Pačlavice
Stav:
rezervace
Okres:
Vyškov
Typ nemovitosti:
rodinný dům
Celková plocha:
478 m2
Dispozice:
3+1
Provize:
Zahrnuta v ceně
PENB:
G třída
Cena:
1 990 000 Kč

Máte zájem o prohlídku?

Vyplňte náš formulář a my se vám ozveme.

* Povinný údaj

Těší nás, že jste s námi spokojeni

Naše služby jsou skvěle hodnoceny na všech platformách.