Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

9 300 000 Kč Provize nezahrnuta v ceně

Kontaktovat

Prostorný dům s možností podnikání

Chcete bydlet ve vlastním moderním domě s uzavřeným dvorem? Dům, kde se nastěhujete a můžete bydlet a zároveň i podnikat? Ke kterému se vážou nízké provozní náklady? Pak tato nabídka je pro Vás.

Nabízíme Vám dvougenerační rodinný dům postavený v roce 2010 s užitnou plochou obou pater o velikosti cca 245 m2. Jistě oceníte úplné soukromí ve dvoře, kde můžete strávit spousty hezkých chvil a odpočinku.

Dispozice RD je:

1.NP 2+1 (donedávna zde byla funkční restaurace) – dominantou je hlavní místnost s krbem, který vytápí obě patra a zároveň ohřívá vodu + velká kuchyň + menší místnost. Dále je zde sklad, úklidová komora, 1× koupelna se sprch. koutem a WC + 1× WC pro ženy (invalidy), 1× WC pro muže včetně pisoáru. V přízemí je zřízen bezbariérový vstup.

2.NP 4+kk – centrem veškerého dění je obývací pokoj spojený s jídelní částí a kuchyní. Společně zde vaříte, jíte a odpočíváte. Součástí jsou 3 pokoje + 1× koupelna s WC a sprch. koutem, 1× koupelna s vanou a 1× samostatné WC.

Vytápění je v domě řešeno tuhými palivy. Jako další zdroj slouží akumulační nádrž s výměníkem pro přípravu teplé vody se záložním elek. kotlem zn. Therm.

Obec Osová Bítýška má plnou vybavenost-MŠ, ZŠ, zdravotní středisko, zubní ordinace, lékárna, květinářství, autoservis, restaurace a dva obchody. Velkou výhodou je nově vybudovaný obchvat obcí a nedaleký nájezd na dálnici D1 vzdálený cca 4 km.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky:
9938
Lokalita:
Osová Bítýška
Stav:
aktivní
Okres:
Žďár nad Sázavou
Typ nemovitosti:
rodinný dům
Celková plocha:
293 m2
Dispozice:
viz popis
Provize:
Nezahrnuta v ceně
PENB:
D třída
Cena:
9 300 000 Kč

Spočítejte si, kolik za svou nemovitost zaplatíte

Zjistěte pomocí naší kalkulačky výši měsíční splátky.

let

%

Měsíční splátka 39 894 Kč

Nezávazně poptat

Máte zájem o prohlídku?

Vyplňte náš formulář a my se vám ozveme.

* Povinný údaj

Těší nás, že jste s námi spokojeni

Naše služby jsou skvěle hodnoceny na všech platformách.