Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

Novinka

Prodej rodinného domu 5 a více pokojů

Brno

Na dotaz RK Provize nezahrnuta v ceně

Kontaktovat

Prodej rodinného domu se zahradou v Komíně

Chcete bydlet v atraktivní a oblíbené lokalitě a přesto mít centrum Brna na dosah?
Toužíte si po náročném dni odpočinout na vlastní malebné zahradě?

Pak je tato nemovitost s obrovským potenciálem připravena přímo pro Vás. Jedná se o původní čtyřpodlažní dům určený k celkové rekonstrukci, takže si zde můžete vše vybudovat podle svých představ. Nachází se v městské části Komín na ulici Branka. Nabízí možnost vícegeneračního bydlení, skloubení podnikání, relaxace a bydlení v jednom či využití samostatných bytových jednotek.

V 1. NP se nachází technické místnosti a vybízí k přestavbě na garáž či komerci. Ve 2. NP a 3. NP naleznete bytové jednotky o dispozici 2+1. Z 2. podlaží je vstup na dvorek a dále zahradu. Z 3. podlaží je vstup na balkon. Ve 4. NP je půda, kterou lze využít např. pro půdní vestavbu a vytvoření tak dalšího obytného prostoru.

K domu náleží již zmíněná krásná prosluněná kaskádovitá zahrada o výměře více než 420 m2, ze které se budete kochat úchvatným výhledem na okolní lesy. Na pozemek je možný příjezd z druhé strany také po obecní komunikaci, což je nesporným benefitem. Pro relaxaci a odpočinek vám poslouží také dvorek, kde si můžete udělat venkovní posezení a využít jej pro grilování a letní zábavu. Pro úschovu věcí můžete využít sklep, kůlny a další úložné prostory.

Komín vyniká skvělou dostupností města Brna a veškerou občanskou vybaveností včetně obchodů, supermarketů, restaurací, ordinací lékařů, MŠ, ZŠ a gymnázia. Rád Vás nemovitostí provedu a sdělím více informací, Váš makléř Tomáš Pohlodek.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky:
12332
Lokalita:
Brno
Stav:
novinka
Okres:
Brno - město
Typ nemovitosti:
rodinný dům
Celková plocha:
551 m2
Dispozice:
5 a více pokojů
Provize:
Nezahrnuta v ceně
PENB:
G třída
Cena:
0 Kč

Máte zájem o prohlídku?

Vyplňte náš formulář a my se vám ozveme.

* Povinný údaj

Těší nás, že jste s námi spokojeni

Naše služby jsou skvěle hodnoceny na všech platformách.