Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

Prodej komerčního prostoru

Adamov (Adamov - 5 km)

11 000 000 Kč Provize nezahrnuta v ceně

Kontaktovat

Penzion U Kamenného kola

Chceme Vám nabídnout ojedinělou nemovitost umístěnou v CHKO Moravský kras.

Jedná se o penzion U Kamenného kola, který leží v údolí Josefovského potoka, nedaleko Adamova. V blízkosti zajímavých turistických míst jako je Františčina huť, Býčí skála a mnoha dalších přírodních i lidských výtvorů.

Areál se rozprostírá na cca 6500 m2 pozemků. Velkou výhodou tohoto místa je jeho odlehlost a z toho vyplývající soukromí pro hosty.

Penzion byl po dlouhá léta využíván jako oblíbené místo k pořádání svateb, velkých oslav, školení, sportovních i firemních soustředění a dalších… Ubytování pro turistické nadšence, rodiny s dětmi i celé skupiny. Součástí prodeje jsou dvě samostatné budovy, které se využívaly jako ubytovací zařízení s restaurací.

První budova byla přestavěna na restauraci se salonkem a společenskou místností. V patře jsou čtyři samostatné pokoje se sociálním zařízením a jeden apartmán. Druhá byla postavena koncem devadesátých let. Zde je celkem šest pokojů, kancelář a zázemí pro zaměstnance.

Součástí prodeje jsou tenisové kurty s umělým trávníkem. Je zde také venkovní posezení se zázemím pro hosty, venkovní i vnitřní gril, parkování na pozemcích, možnost uskladnění kol atd.

Obě nemovitosti jsou napojeny na obecní vodovod, vlastní ČOV, fotovoltaiku. Každá budova je vytápěna vlastní kotelnou na tuhá paliva a elektrokotlem. Vybavení penzionu je součástí kupní ceny.

Tato nabídka je zajímavou investicí pro podnikatele i firmy s různými možnostmi využití. Ráda Vás provedu tímto kouzelným místem.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky:
12391
Lokalita:
Adamov
Stav:
aktivní
Okres:
Blansko
Typ nemovitosti:
komerce
Celková plocha:
6 500 m2
Dispozice:
viz popis
Provize:
Nezahrnuta v ceně
PENB:
C třída
Cena:
11 000 000 Kč

Spočítejte si, kolik za svou nemovitost zaplatíte

Zjistěte pomocí naší kalkulačky výši měsíční splátky.

let

%

Měsíční splátka 45 587 Kč

Nezávazně poptat

Máte zájem o prohlídku?

Vyplňte náš formulář a my se vám ozveme.

* Povinný údaj

Těší nás, že jste s námi spokojeni

Naše služby jsou skvěle hodnoceny na všech platformách.