Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

Prodej rodinného domu 2+1

Jaroměřice (Jevíčko - 8 km)

6 500 000 Kč Provize nezahrnuta v ceně

Kontaktovat

Pěkný dům v zahradě

V Jaroměřicích u Jevíčka nabízíme rodinný dům s terasou, garáží a zahradou. Zaujme vás prostor a vzdušnost tohoto rodinného domu.

V přízemí je prostorná obytná kuchyně s jídelnou, moderní kuchyňskou linkou a vestavěnými spotřebiči. Ložnice s vestavěnou skříní na míru a obývací pokoj zařízený ve světlých tónech. Hezky řešená velká koupelna s vanou i sprchovým koutem, WC je samostatné.
Do patra vede zajímavě řešené schodiště. Podkroví domu je připraveno pro půdní vestavbu. Realizaci vestavby je možné dle Vašich potřeb a vkusu.

Nemovitost kolaudovaná v roce 2019 je vytápěna kotlem Biopel OPOP 30 na dřevěné pelety. Ohřev vody mimo topné období lze přepnout na elektřinu. Díky tomuto způsobu vytápění jsou nízké roční náklady na provoz. Dům je napojen na obecní kanalizaci i vodovod.

Zahradu okolo domu si můžete přizpůsobit svým potřebám, je dost velká k odpočinku, dětským hrám i k výsadbě ovocných stromů. Na dům navazuje zděný přístřešek, jehož využití již ponecháme na novém majiteli.

Obec Jaroměřice překvapí bohatým historickým odkazem, aktivním děním a krásnou přírodou. Hledáte li klidné místo k trvalému bydlení v okolí Jevíčka, je to dům právě pro Vás. Nemovitostí Vás ráda provede Dana.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky:
12419
Lokalita:
Jaroměřice
Stav:
aktivní
Okres:
Svitavy
Typ nemovitosti:
rodinný dům
Celková plocha:
655 m2
Dispozice:
2+1
Provize:
Nezahrnuta v ceně
PENB:
B třída
Cena:
6 500 000 Kč

Spočítejte si, kolik za svou nemovitost zaplatíte

Zjistěte pomocí naší kalkulačky výši měsíční splátky.

let

%

Měsíční splátka 26 938 Kč

Nezávazně poptat

Máte zájem o prohlídku?

Vyplňte náš formulář a my se vám ozveme.

* Povinný údaj

Těší nás, že jste s námi spokojeni

Naše služby jsou skvěle hodnoceny na všech platformách.