Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

Moderní bungalov pro rodinu

Těšíme se, že Vám můžeme představit rodinný bungalov o velikosti 4+kk, který nabízí pohodlný a moderní způsob bydlení.

Celková zastavěná plocha domu činí 171 m2 včetně garáže pro dva vozy. Otevřený koncept kuchyně s jídelnou a obývacím prostorem vytváří skvělé místo pro rodinné setkání s přístupem do zahrady přes francouzské okno. Moderní linka na míru a komora poskytují dostatek úložného místa pro vaše kulinářské dovednosti.

Tři prostorné ložnice nabízejí dostatek soukromí pro celou rodinu. Velká plně vybavená koupelna s moderním designem vám poskytne relaxační útočiště. Dům má technickou místnost s WC a umyvadlem, což je praktický bonus. Krb v hlavní místnosti a plynový kotel zajišťují teplo a pohodlí.

Vinylové podlahy v pokojích jsou elegantní a snadno udržovatelné. Dům je plně bezbariérový, což znamená snadný a pohodlný přístup pro všechny členy rodiny.
Zahrada je oplocená a je zde dostatek místa na vybudování bazénu i dětského koutku. S dokončením stavby před kolaudací je tento dům připraven na nové majitele.

Tato nemovitost se nachází v nově vzniklé zástavbě s hotovými cestami i osvětlením v obci Němčice, která má výbornou občanskou vybavenost a krásné okolí.

Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si prohlídku tohoto úžasného rodinného domu.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky:
11978
Lokalita:
Němčice
Stav:
zrušeno
Okres:
Blansko
Typ nemovitosti:
rodinný dům
Celková plocha:
1 088 m2
Dispozice:
4+kk
Provize:
Nezahrnuta v ceně
PENB:
G třída
Cena:
8 790 000 Kč

Máte zájem o prohlídku?

Vyplňte náš formulář a my se vám ozveme.

* Povinný údaj

Těší nás, že jste s námi spokojeni

Naše služby jsou skvěle hodnoceny na všech platformách.