Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

Prodej rodinného domu 1+1

Karle (Svitavy - 8 km)

1 300 000 Kč Provize nezahrnuta v ceně

Kontaktovat

Kouzelné místo k rekreaci či bydlení

Tato nemovitost v obci Karle u Svitav nabízí skvělou příležitost pro ty, kteří touží po klidném životě v těsném kontaktu s přírodou. Obec Karle je klidným místem a zároveň je výborně dostupná do okolních měst.

Nabízíme vám stavbu s garáží, dvěma místnostmi a klenutým sklepem. Garáž vám poskytne bezpečné místo pro uložení vašeho vozidla, zatímco místnosti mohou být upraveny dle vašich potřeb – buď jako obytný prostor, ateliér nebo cokoliv si dokážete představit. Klenutý sklep přidává kouzlo a nabízí další prostor pro skladování či tvořivé projekty.

Nemovitost je připojena k elektrické síti. V současné době bez zdroje pitné vody, ale existuje projekt na zbudování vodovodní přípojky, což znamená, že máte možnost přivést tekoucí vodu až do domu.

Co dělá tuto nemovitost ještě atraktivnější, je krásná zahrada se vzrostlými ovocnými stromy. Nabízí Vám další prostor pro relaxaci a možnost užívat si čerstvé plody z vlastní zahrady.

Milovníci přírody ocení, že obec Karle je obklopena krásným okolím a je ideálním místem pro rekreaci. Zde můžete vychutnávat turistiku, cyklistiku nebo relax. Svitavy (8 km), Polička (13 km) a Litomyšl (19 km) jsou snadno dostupná města, kde najdete veškeré potřebné služby, restaurace a kulturní aktivity.

Tuto nemovitost můžete zrekonstruovat a vytvořit si zde útulný domov nebo se rozhodnout pro zcela novou stavbu dle své vize. Tato nabídka je jedinečná, a proto neváhejte a kontaktujte nás hned dnes, abyste mohli začít budovat svůj sen v obci Karle u Svitav.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky:
12011
Lokalita:
Karle
Stav:
aktivní
Okres:
Svitavy
Typ nemovitosti:
rodinný dům
Celková plocha:
1 147 m2
Dispozice:
1+1
Provize:
Nezahrnuta v ceně
PENB:
G třída
Cena:
1 300 000 Kč

Spočítejte si, kolik za svou nemovitost zaplatíte

Zjistěte pomocí naší kalkulačky výši měsíční splátky.

let

%

Měsíční splátka 5 704 Kč

Nezávazně poptat

Máte zájem o prohlídku?

Vyplňte náš formulář a my se vám ozveme.

* Povinný údaj

Těší nás, že jste s námi spokojeni

Naše služby jsou skvěle hodnoceny na všech platformách.