Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

Rezervováno

Prodej pozemku

Střelice

9 200 000 Kč Provize nezahrnuta v ceně

Kontaktovat

Exkluzivní pozemek s potenciálem v nové moderní čtvrti

Nabízíme vám jedinečnou příležitost k zakoupení pozemku o rozloze cca 1 103 m² v lokalitě Střelice u Brna, kde vzniká moderní čtvrť rodinných domů. Tento pozemek je strategicky umístěný a nabízí mnoho možností pro realizaci vašich snů o vlastním domově.

Pozemek je kompletně zasíťovaný, máte k dispozici veškeré potřebné inženýrské sítě (elektřina, voda, kanalizace, plyn), což vám ušetří čas a náklady při budoucí výstavbě.

Jeho rozměry (uliční šíře cca 24m, délka cca 45m) poskytují dostatek prostoru pro stavbu prostorného rodinného domu s krásnou zahradou. Tato lokalita je ideální pro ty, kteří hledají klidnou atmosféru venkovského života, ale s výhodami města Brna v dosahu.

V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost, včetně škol, obchodů, restaurací a sportovních zařízení. Díky výborné dopravní dostupnosti do Brna se můžete snadno dostat do centra města, aniž byste ztratili výhody života na venkově.

Nabídka pozemku ve Střelicích je opravdovou příležitostí pro ty, kteří touží po vlastním domově ve stále se rozvíjející oblasti. Pokud máte zájem o tento pozemek nebo potřebujete další informace, neváhejte mě kontaktovat.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky:
11996
Lokalita:
Střelice
Stav:
rezervace
Okres:
Brno - venkov
Typ nemovitosti:
pozemek
Celková plocha:
1 103 m2
Provize:
Nezahrnuta v ceně
PENB:
G třída
Cena:
9 200 000 Kč

Máte zájem o prohlídku?

Vyplňte náš formulář a my se vám ozveme.

* Povinný údaj

Těší nás, že jste s námi spokojeni

Naše služby jsou skvěle hodnoceny na všech platformách.