Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

Rezervováno

Prodej rodinného domu 2+1

Blansko

4 650 000 Kč Provize nezahrnuta v ceně

Kontaktovat

Dům se zahradou přímo v Blansko

Nedaleko centra města Blanska nabízíme útulný, řadový rodinný dům. Tato pečlivě udržovaná nemovitost s dispozicí 2+1 s pěknou zahrádkou se nachází na ulici Husova.

Do domu vstoupíte chodbou z ulice, najdete zde dva hezké pokoje, lodžii a schody vedoucí na prostornou půdu, kde máte možnost vybudovat podkroví podle svých potřeb. Kuchyně, samostatné WC a malá sprcha se nacházejí o patro níže. Kuchyně je čtvercová a velmi prostorná. Dále je tu prosklená veranda, odkud je vstup na dvůr a do zahrady.

Dům je starší, ovšem ve velice dobrém a udržovaném stavu. Na domě jsou plastová okna s trojskly, předokenní rolety a bezpečnostní vstupní dveře. Vytápění a ohřev vody je řešen plynovým kotlem, který byl vyměněn zhruba před čtyřmi lety. Samozřejmostí je napojení na veškeré inženýrské sítě.

Exteriér domu doplňuje menší, ale vkusně upravená zahrádka s dílnou, prádelnou a dvěma skleníky. Zahrada je přístupná také ze zadní uličky.
Tento menší rodinný domek si můžete upravit podle svých individuálních potřeb a využívat všechny vymoženosti většího města. Přesto však budete mít klid od hlavních ulic a intenzivní dopravy.

Blansko je okresní město s veškerou potřebnou infrastrukturou, například s vynikající dostupností vlakem do Brna z blízkého nádraží. Krásná okolní příroda a nedaleká rekreační oblast dělá tuto lokalitu zajímavou a žádanou.

Volejte mi pro termín prohlídky i bližší informace. Ráda Vás domem provedu a ráda Vám doporučím finančního poradce.

Původní cena 4.950.000 Kč.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky:
12045
Lokalita:
Blansko
Stav:
rezervace
Okres:
Blansko
Typ nemovitosti:
rodinný dům
Celková plocha:
200 m2
Dispozice:
2+1
Provize:
Nezahrnuta v ceně
PENB:
G třída
Cena:
4 650 000 Kč

Máte zájem o prohlídku?

Vyplňte náš formulář a my se vám ozveme.

* Povinný údaj

Těší nás, že jste s námi spokojeni

Naše služby jsou skvěle hodnoceny na všech platformách.